فرهنگ > سینما - برخی صاحبان کسب‌وکار در جنوب هندوستان به کارکنان خود یک روز مرخصی دادند تا در روز افتتاحیه به تماشای فیلم راجینیکانت سوپراستار تامیل سینما بروند.

یک روز مرخصی به هندی‌ها برای تماشای فیلم سوپراستار 65 ساله - تصویر 1

یک روز مرخصی به هندی‌ها برای تماشای فیلم سوپراستار 65 ساله

فرهنگ > سینما - برخی صاحبان کسب‌وکار در جنوب هندوستان به کارکنان خود یک روز مرخصی دادند تا در روز افتتاحیه به تماشای فیلم راجینیکانت سوپراستار تامیل سینما بروند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این مرخصی اقدامی پیشگیرانه برای مقابله با کارمندانی است که با هدف تماشای فیلم برای حاضر نشدن سرکار بهانه‌های مختلفی فراهم می‌کنند. «کابالی» فیلم جدید راجینیکانت ستاره تامیل سینمای هندوستان قرار است در 12 هزار سینما نمایش داده شود.

راجینیکانت یکی از پردرآمدترین بازیگران آسیا و یکی از پولسازترین هنرپیشه‌ها در هندوستان است. جدیدترین فیلم این ستاره یک درام گنگستری است که از روز جمعه 22 جولای اکران خواهد شد. این سوپراستار 65 ساله تا کنون در بیش از 170 فیلم بازی کرده است که بیشتر آن‌ها به زبان تامیلی بوده‌اند.

در چنای و بنگلور برخی کمپانی‌ها جمعه را تعطیل اعلام کردند و به کارمندان خود بلیت رایگان فیلم برای تماشای فیلم دادند. یکی از این کمپانی‌ها در این باره گفت: «این اقدام برای اجتناب از انباشت تقاضای مرخصی در بخش منابع انسانی است.» کمپانی دیگری در بنگلور که اقدامی مشابه را انجام داده است عقیده دارد که کارمندان برای ترک کار و تماشای فیلم بهانه‌های مختلفی از جمله بیماری می‌آورند و حتی گاهی بدون بهانه تلفن همراهشان را خاموش کرده و به تماشای فیلم می‌روند.

هتل‌های لوکس در بنگلور نمایش‌های ویژۀ فیلم را با بلیت‌هایی به بهای 19 دلار ترتیب می‌دهند.

منبع: بی‌بی‌سی/ 20 جولای

58241

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه