یک حاشیه جذاب از کن/ دی کاپریو، الماس را به جاستین بیبر باخت

فرهنگ > سینما - مهر نوشت:

در یک حراجی جواهر که در کن انجام شد، جاستین بیبر خواننده جوان و جنجالی موفق شد تا یک گردنبند الماس را که دی کاپریو خواستار تملکش بود از دست او درآورد.

به نقل از آسوشیتد پرس، این حراجی که در حاشیه حضور هنرمندان در شصت و هفتمین جشنواره کن در فرانسه برپا شده بود، یک قطعه گردنبند الماس گرانبها را برای فروش عرضه کرده بود.

این گردنبند در حالی که دی کاپرو با قیمت 350 هزار یورو (476 هزار دلار) خواستار خرید آن بود با قیمتی که بیبر اعلام کرد نصیب او شد. این خواننده جوان کانادایی با اعلام قیمت 400 هزار یورو (545 هزار دلار) این گردنبند الماس را خرید و اعلام کرد می خواهد آن را به مادرش هدیه کند.

وزن الماس های این گردنبند بیش از 19 قیراط بود و سنگ اصلی آن را یک قطعه جواهر زرد تشکیل داده بود.

این قطعه جواهر از سوی بولگاری به این مراسم اهدا شده بود که عواید آن صرف کمک به درمان و پیشگیری از بیماری ایدز می شود. این خیریه برای کمک به بیماران ایدزی را الیزابت تیلور در زمان حیاتش راه اندازی کرده بود.

کارلا برونی-سارکوزی بانوی اول پیشین فرانسه از میزبانان این مراسم بود. شارون استون، جسیکا چاستین، هاروی واینستاین و آدرین بردوی از حاضران در این مراسم بودند.

جاستین بیبر به دلیل رانندگی در حین عدم هوشیاری اخیرا با دردسرهای زیادی روبه رو شده و اعلام کرده است دیگر قصد ندارد به خوانندگی ادامه بدهد.

 

23231

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه