فرهنگ > سینما - اپیزود «خالد» به کارگردانی بهرام عظیم‌پور از سریال «چرخِ فلک» در دو قسمت، امشب شنبه و یکشنبه ساعت 22:15 روی آنتن شبکه یک می رود.

کارگری افعانی که پنهانی پزشکی می‌خواند/ پخش اپیزود «خالد» از سریال «چرخِ فلک» - تصویر 1

کارگری افعانی که پنهانی پزشکی می‌خواند/ پخش اپیزود «خالد» از سریال «چرخِ فلک»

فرهنگ > سینما - اپیزود «خالد» به کارگردانی بهرام عظیم‌پور از سریال «چرخِ فلک» در دو قسمت، امشب شنبه و یکشنبه ساعت 22:15 روی آنتن شبکه یک می رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،بازیگران این اپیزود عبارتند از: امیر آقایی، حسین سلیمانی، قاسم زارع، خسرو احمدی، محمودرضا رحیمی، توفان مهردادیان، داوود ذاکری، بهمن ملکی، ستاره حسینی، مهسا هاشمی و مریم امینیان.

در خلاصه داستان این اپیزود آمده: ظهیر برای پیدا کردن برادرش خالد از افغانستان به ایران آمده است. خالد همزمان با کارگری در ساختمان، پنهانی از خانواده در حال تحصیل در رشته پزشکی است. در این میان حادثه ای برای خالد رخ می دهد که صاحب کار او مهندس فرید بهرامی به کمکش می‌آید.

پخش سریال جدید شبکه یک با عنوان «چرخ فلک» از شنبه 26 تیر ماه آغاز شده و همزمان آخرین روزهای تصویربرداری نیز در تهران در حال انجام است.

این سریال اپیزودیک که کارگردانی آن را عزیزا... حمیدنژاد، بهرام عظیم پور و احسان عبدی پوربه عهده دارند، به تهیه کنندگی مجید مولایی تولید می شود.

امیر آقایی، حمیدرضا آذرنگ، لیلا اوتادی، میلاد کیمرام، آشا محرابی، شبنم مقدمی، کیهان ملکی، بهناز جعفری، حسین سلیمانی، لیندا کیانی، فتانه ملک محمدی، عباس غزالی، بهرام ابراهیمی، مهوش صبرکن، کامبیز دارابی، علیرضا جعفری، ترلان پروانه، فرزانه نشاط خواه، اندیشه فولادوند و ... از جمله بازیگرانی هستند که در اپیزودهای مختلف این سریال بازی داشته‌اند.

این سریال در مرکز امور نمایشی سیما تولید می‌شود و از عوامل مشترک آن می‌توان به تهیه کننده: مجید مولایی، نویسنده: علیرضا طالب زاده، مجری طرح: کامبیز دارابی، تدوین: حسین غضنفری، طراح صحنه و لباس: حسن روح پروری، طراح چهره پردازی: محمدرضا قومی، مدیرتولید: حیدر زرقومی،عکاس: علی حمیدنژاد، تصویربردار پشت صحنه: سونیا پورمیرزا علی و مشاور رسانه ای: هادی داداشی اشاره کرد.

57245

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه