فرهنگ > تلویزیون - مهراب قاسم‌خانی درباره ورود به برنامه «دورهمی» و نحوه کنارگذاشته شدنش از این برنامه توضیحاتی ارائه کرد.

پشت‌پرده «دورهمی» از زبان مهراب قاسم‌خانی / یک کار ارزش این همه بی‌اخلاقی را نداشت - تصویر 1

پشت‌پرده «دورهمی» از زبان مهراب قاسم‌خانی / یک کار ارزش این همه بی‌اخلاقی را نداشت

فرهنگ > تلویزیون - مهراب قاسم‌خانی درباره ورود به برنامه «دورهمی» و نحوه کنارگذاشته شدنش از این برنامه توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قاسم‌خانی در این باره در اینستاگرام نوشت: «از اونجايى كه هنوز خيلى از دوستان در رابطه با مجموعه دورهمى از من سوال ميپرسن لازم دونستم يه توضيح مختصرى در اين مورد بدم. اوايل زمستون قبل از طرف تهيه‌كنندگان اين مجموعه براى كارگردانى و سرپرستى نويسندگان دعوت به كار شدم و از اونجا كه اولين تجربه كارگردانى من بود تصميم گرفتم كه اين فرصت رو از دست ندم.

با توجه به اين كه اين طرح پيش از ورود من و بر اساس يك شوى هندى در شبكه نسيم به تصويب رسيده بود و امكان تغييرات ساختارى در فرم وجود نداشت، به همراه گروه نويسندگان بخش‌هاى نمايشى و استند آپ‌ها رو طراحى و با تغيير كامل محتوا شروع به نوشتن كرديم. همزمان با پروسه نوشتن، مراحل انتخاب بازيگران رو هم شروع كرديم كه خوشبختانه اكثر بچه ها دعوتم رو به همكارى قبول كردن و توليد رو شروع كرديم.

پشت‌پرده «دورهمی» از زبان مهراب قاسم‌خانی / یک کار ارزش این همه بی‌اخلاقی را نداشت - تصویر 2

با توجه به اين كه من مدتها در تلويزيون اجازه فعاليت نداشتم در شروع پروسه توليد دورهمى از طرف مديران وعده داده شد كه مشكلات برطرف شده و هيچ مانعى براى فعاليت مجدد من وجود نداره، با اين حال پيشنهاد داده شد كه براى محكم كارى تا روزى كه كار پخش بشه مصاحبه اى انجام ندم كه من هم اطمينان كردم و طبق پيشنهاد دوستان بدون سر و صدا كار رو شروع كرديم... تا اين كه يك هفته قبل از پخش گفتن اجازه داده نشده كه اسمت به عنوان نويسنده و كارگردان توى تيتراژ برنامه باشه ولى قول دادن كه بعد از ده تا دوازده قسمت مشكل حل ميشه. و من باز هم اطمينان كردم و همونطور كه ميدونيد برنامه بدون اسم سرپرست نويسندگان و كارگردان به روى آنتن رفت و ماجرا به همين شكل ادامه پيدا كرد تا يك شب بعد از ضبط قسمت دوازدهم يا سيزدهم دستور اومد كه از اين به بعد به لوكيشن دورهمى هم ممنوع الورود هستم... و به همين سادگى كارى رو كه چندين ماه براش زحمت كشيده بودم از دستم در آوردن. كارى كه عوامل اصليش به اعتبار و دعوت من واردش شدن، تماشاگرانش در ابتدا از طريق اينستاگرام من جذب شدن و طراحى و كارگردانيش به عهده من بود... قشنگيش هم اين بود كه صبر كردن تا كار مخاطبش رو پيدا كنه و خيالشون راحت بشه كه ميتونه درآمد زا باشه، بعد يادشون افتاد كه ممنوع الكارى من قابل حل نيست... حالا اين كه اسم اين كار سرقته يا دور زدنه يا كودتاست يا ظلمه نميدونم، ولى ميدونم يه كار ارزش اين همه بى اخلاقى رو نداشت.»

58241

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه