فرهنگ > سینما - جمع شش نفره سینماگران مطرح ایرانی با راه‌اندازی صفحه‌ای در فضای مجازی خواستار رسیدن مذاکره‌کنندگان ایرانی به توافق هسته‌ای شدند.

واکنش سینماگران سرشناس ایرانی به مذاکرات هسته‌ای/کمپینی با حضور کیارستمی، فرهادی، بنی‌اعتماد و مجیدی - تصویر 1

واکنش سینماگران سرشناس ایرانی به مذاکرات هسته‌ای/کمپینی با حضور کیارستمی، فرهادی، بنی‌اعتماد و مجیدی

فرهنگ > سینما - جمع شش نفره سینماگران مطرح ایرانی با راه‌اندازی صفحه‌ای در فضای مجازی خواستار رسیدن مذاکره‌کنندگان ایرانی به توافق هسته‌ای شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عباس کیارستمی، اصغر فرهادی، مجید مجیدی، رخشان بنی‌اعتماد، رضا میرکریمی و محمدمهدی عسگرپور، با راه‌اندازی صفحه‌ای در فیس‌بوک و همچنین هشتگی در توییتر از کمپینی صحبت کرده‌اند که خواستار رسیدن مذاکره‌کنندگان به توافق هسته‌ای است.

این گروه اعلام کرده‌اند که هیچ توافقی بدتر از عدم توافق نیست. در یکی از پست‌های منتشر شده کمپینی این سینماگران آمده: تحریم‌ها مردم به مردم معمولی ضربه می‌زند نه برنامه‌های هسته‌ای. و در ادامه از افراد خواسته‌اند در حمایت از به نتیجه رسیدن توافقات هسته‌ای به این کمپین بپیوندند.

واکنش سینماگران سرشناس ایرانی به مذاکرات هسته‌ای/کمپینی با حضور کیارستمی، فرهادی، بنی‌اعتماد و مجیدی - تصویر 2

مذاکرات هسته‌ای تا ماه نوامبر ادامه خواهد داشت و دور بعدی تا دو سه هفته دیگر شروع شود. بعد از تیرماه مذاکراتی که وجود داشته نشان دهنده فضای مثبت در مذاکرات با 5+1 است که البته هنوز هیچ خبر قطعی از این جلسات منتشر نشده است.

5858

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه