نشست کشورهای اسلامی به امضای یک تفاهمنامه تئاتری رسید. فرهنگ > تئاتر - نشست مسئولان تئاتر کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه و کشور های همسایه ایران با میزبانی اداره کل هنرهای نمایشی برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشست مسئولان تئاتر کشورهای اسلامی و. کشورهای همسایه در ایران ، از سوی امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی و با. همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به زودی برگزار می شود. مهرداد. رایانی مدیر امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی در این باره گفت: نشست مشترک. مدیران تئات ...

نشست کشورهای اسلامی به امضای یک تفاهمنامه تئاتری رسید

فرهنگ > تئاتر - نشست مسئولان تئاتر کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه و کشور های همسایه ایران با میزبانی اداره کل هنرهای نمایشی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشست مسئولان تئاتر کشورهای اسلامی و کشورهای همسایه در ایران ، از سوی امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی و با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به زودی برگزار می شود.

مهرداد رایانی مدیر امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی در این باره گفت: نشست مشترک مدیران تئاتر کشورهای اسلامی به منظور ایجاد ارتباط بین هنرمندان کشورهای اسلامی و آشنایی فرهنگ ملت های مسلمان از یکدیگر برنامه ریزی شده است.

وی با بیان این نکته که از مسئولان دولت�� تئاترکشورهای همسایه و منطقه برای حضور در این نشست دعوت شده افزود: تا کنون مدیران تئاتر کشورهای قطر ، قرقیزستان ، لبنان و افغانستان برای حضور در این نشست مشترک اعلام آمادگی کرده اند.

محور های مورد تاکید این نشست در زمینه های تولیدات مشترک تئاتر ، تبادل آثار بین کشورهای مسلمان و همسایه ایران ، ترجمه آثار هنرمندان کشورهای اسلامی ، برپایی کارگاه های آموزشی و پژوهشی در کشورهای یکدیگر اعلام شده است.

رایانی تاکید کرد که در پایان این نشست سند مشترک تئاتر کشورهای اسلامی و همسایه ایران تدوین و به امضا شرکت کنندگان خواهد رسید.

58247

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه