فرهنگ > سینما - رئیس جمهور در نامه‌ای با دست خط خود از کارگردان فیلم سینمایی «سیزده» خواست در مسیر امید بخشی به مردم کشور تلاش کند.

محتوای نامه حسن روحانی به کارگردان سینما چه بود؟ - تصویر 1

محتوای نامه حسن روحانی به کارگردان سینما چه بود؟

فرهنگ > سینما - رئیس جمهور در نامه‌ای با دست خط خود از کارگردان فیلم سینمایی «سیزده» خواست در مسیر امید بخشی به مردم کشور تلاش کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همزمان با مراسم افطاری حسن روحانی در جمع هنرمندان، رئیس جمهور سیمرغ بلورینی را که هومن سیدی، به او اعطا کرده بود، به امانت به این فیلمساز بازگرداند.

سیدی در مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای دریافت جایزه ویژه هیئت داوران بخش نگاه نو روی صحنه حاضر شد و سیمرغ بلورینی که به او اعطا شد را به حسن روحانی رئیس جمهور تقدیم کرد. مراسم افطاری رئیس جمهور که جمعه شب سوم مرداد ماه برگزار شد، فرصتی بود تا روحانی این جایزه را همراه متنی به کارگردان جوان سینمای ایران بازگرداند.

سیدی درگفت‌و‌گویی با خبرآنلاین درباره محتوای این نامه گفت: «آقای روحانی با دست‌خط خودشان متنی نوشتند و همراه سیمرغ آن را به من سپردند. ایشان در نوشته‌شان تاکید کردند که سیمرغ را پذیرفتند و آن را به امانت به من بازگرداندند، و همچنین خواستند همه در کنار هم برای دادن امید و لبخند به مردم سرزمین خودمان تلاش کنیم.»

سیدی به عنوان بازیگر فیلم سینمایی «یک تکه نان» کمال تبریزی وارد سینما شد و بعد از حضور در آثار کارگردانانی چون اصغر فرهادی در «چهارشنبه‌سوری» و بهرام توکلی و کاوه سجادی حسینی و چند فیلمساز دیگر، سراغ کارگردانی رفت و «سیزده» در جریان نمایش در جشنواره فیلم فجر با استقب��ل مواجه شد. او این روزها سرگرم مراحل فنی فیلم تازه‌اش «اعترافات خطرناک ذهن من» است.

243243

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه