نمایش قصه ظهر جمعه نشانه‌هایی در متن نمایش «قصه‌های ظهر جمعه» چون اشاره به پخش سریال «آرایشگاه زیبا» از تلویزیون و سفر جوانان برای کار به ژاپن، آشکار می‌سازد که زمان وقوع داستان به سال 1369 باز می‌گردد نمایش قصه ظهر جمعه این نمایش در دکوری کاملاً واقع گرا که روی جزئیات ریز آن ...

عکس‌های خش‌دار یک خانواده در سال 1369 / گزارش تصویری اجرای نمایش «قصه ظهر جمعه»

فرهنگ > تئاتر - نمایش «قصه ظهر جمعه» با کارگردانی سیدمحمد مساوات، درگیری‌های افراد یک خانواده در روز عروسی کوچک‌ترین دخترشان را روایت می‌کند.


«قصه‌ ظهر جمعه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمحمد مساوات که در سالن قشقایی مجموعه تئا‌تر شهر روی صحنه است، از پر تماشاگر‌ترین نمایش‌های این روزهای تئا‌تر ایران به شمار می‌آید که در هر اجرا تعداد زیادی تماشاگر اضافه بر ظرفیت سالن، روی زمین نشسته و آن را تماشا می‌کنند.

در روز عروسی دختر کوچک یک خانواده در سال 1369، با بالا گرفتن اختلافات اعضای خانواده، زخم‌های کهنه دو باره سر باز می‌کنند و درگیری بین شخصیت‌های نمایشی اوج می‌گیرد. در حالی که پدر خانواده بیمار و بیهوش روی تخت افتاده است، هر لحظه این خطر وجود دارد که مراسم عروسی به هم بخورد و...

سیامک اخوان٬ سوگل سادات خلیق٬ نیکان سادات راست قلم٬ مهرنوش ستاری٬ تینو صالحی٬ محمد علی محمدی٬ حسنا فلاح٬ یسنا فلاح٬ فروغ قجابگلی٬ مسیح کاظمی٬ اسماعیل گرجی٬ سید علی مساوات و امیر هوشمند در نمایش «قصه ظهر جمعه» نقش‌آفرینی می‌کنند.

 عکس‌ها: آرزو بختیاری

58245

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه