«سلفی با پنگوئن‌ها» مقابل دوربین. فرهنگ > سینما - مهر نوشت:امیرعربی فیلمنامه نویس که قصد دارد اولین فیلم بلند داستانی‌اش را با فیلمنامه «سلفی با پنگوئن‌ها» کلید بزند درباره این اثر توضیح داد. امیر عربی که او را با فیلمنامه‌های مختلفش در سینما و تلویزیون می‌شناسیم به دنبال ساخت اولین فیلم بلند داستانی اش است که در این‌باره به گفت: طی سال های گذشته چند فیلم کوتاه مثل «بازی فالش» و «شانس» را ساختم و از ٢ سال پیش به فکر ساخت اولین فیلم بلندم افتادم، اما به دلیل حضور در پروژه های مختلف سینمایی و ...

«سلفی با پنگوئن‌ها» مقابل دوربین

فرهنگ > سینما - مهر نوشت:امیرعربی فیلمنامه نویس که قصد دارد اولین فیلم بلند داستانی‌اش را با فیلمنامه «سلفی با پنگوئن‌ها» کلید بزند درباره این اثر توضیح داد.

امیر عربی که او را با فیلمنامه‌های مختلفش در سینما و تلویزیون می‌شناسیم به دنبال ساخت اولین فیلم بلند داستانی اش است که در این‌باره به  گفت: طی سال های گذشته چند فیلم کوتاه مثل «بازی  فالش» و «شانس» را ساختم و از ٢ سال پیش به فکر ساخت اولین فیلم بلندم افتادم، اما به دلیل حضور در پروژه های مختلف سینمایی و تلویزیونی، نتوانستم این کار را انجام بدهم.

او ادامه داد: در واقع نگارش فیلمنامه سریال «دردسرهای عظیم» به کارگردانی برزو نیک نژاد و فیلم سینمایی «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» به کارگردانی فرزاد موتمن سبب شد تا ساخت اولین فیلم بلندم عقب بیافتد، ولی امیدوارم بتوانم این فیلم را پاییز امسال کلید بزنم.

نویسنده فیلمنامه «سعادت آباد» در پاسخ به این پرسش که فیلمنامه ای که آماده ساخت دارد چیست، توضیح داد: فیلمنامه ای با نام «سلفی با پنگوئن ها» نوشته ام که شبیه هیچ کدام از فیلمنامه هایی که پیش ��ز این نوشته ام نیست و متنی است که دوست داشتم خودم آن را بسازم.

58245

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه