فرهنگ > تلویزیون - یکی از تهیه‌کنندگان «دورهمی» از انتخاب امیر وفایی به عنوان سرپرست نویسندگان پروژه خبر داد و تاکید کرد صحبت‌هایی برای پخش چهار قسمت از این مجموعه در هفته انجام شده است.

سرپرست نویسندگان «دورهمی» انتخاب شد/ بازیگری به گروه اضافه نمی‌شود - تصویر 1

سرپرست نویسندگان «دورهمی» انتخاب شد/ بازیگری به گروه اضافه نمی‌شود

فرهنگ > تلویزیون - یکی از تهیه‌کنندگان «دورهمی» از انتخاب امیر وفایی به عنوان سرپرست نویسندگان پروژه خبر داد و تاکید کرد صحبت‌هایی برای پخش چهار قسمت از این مجموعه در هفته انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هاشم رضايت درباره آخرين تغييرات ايجاد شده در «دورهمي» گفت: با توجه به بازخوردهاي خوبي كه تاكنون در نظرسنجي‌هاي مختلف نسبت به ساير برنامه‌ها داشتيم، صحبت‌هايي مبني بر پخش چهار قسمت از مجموعه در هفته مطرح شده كه البته هنوز به مرحله قطعي نرسيده است. با اين حال ضبط مجموعه همچنان مانند قبل در حال انجام است و به محض قطعي شدن افزايش قسمت‌ها بزودي آن را اعلام مي‌كنيم.

او افزود: بعد از جدايي اميرمهدي ژوله از گروه «دورهمي»، امير وفايي به عنوان سرپرست نويسندگان پروژه منصوب شد. وفايي همراه با همان تيم قبلي نويسندگان مجموعه با بررسي بازخوردهاي مردمي نسبت به شخصيت‌هاي نمايش نگارش متن‌ها را انجام می‌دهند تا سليقه و خواسته مخاطب نيز در نظر گرفته شود.

رضايت در پايان در پاسخ به اين سوال كه پخش «دورهمي» تا چه زماني ادامه مي‌يابد و اينكه آيا در روزهاي آتي بازيگر جديدي به پروژه اضافه خواهد شد، نيز گفت: پخش مجموعه تا قبل از آغاز ماه محرم ادامه خواهد يافت و پس از ايام سوگواري درباره وضعيت پخش و شكل تغييراتي كه بايد در مجموعه لحاظ شود، اطلاع رساني خواهيم كرد. ضمن اينكه برخلاف برخي شايعات فعلا بازيگر جديدي قرار نيست به پروژه اضافه شود و ضبط همچنان با همين بازيگران ادامه پيدا مي‌كند.

اين مجموعه امشب (شنبه) با حضور فرهاد ظريف بازيكن تيم ملي واليبال به عنوان مهمان ويژه روي آنتن مي‌رود. ظریف چندی پیش از سوی سرمربی تیم ملی والیبال برای حضور در بازی‌های المپیک ریو برزیل کنار گذاشته شد و در برنامه امشب در گفت‌وگویی جنجالی همراه با مدیری درباره این مسئله به صحبت پرداخته است. وی در این برنامه به مشکلات خانوادگی‌اش که به زندگی حرفه‌ایش لطمه وارد کرده و مشکلاتی که در طی چند ماه اخیر برایش اتفاق افتاده نیز اشاره کرده است.

در برنامه امشب همچنین اسدا... جولایی رئیس ستاد دیه کشور نیز همراه با مدیری درباره مشارکت 550 میلیون تومانی مردمی «دورهمی» برای آزادی زندانیان به گفت‌وگو پرداخته است. بخش آیتم نمایشی نیز با حضور بازیگران از دیگر بخش‌های اصلی برنامه امشب «دورهمی» خواهد بود.

«دورهمي» پنجشنبه شب‌ها ساعت ٢١ و جمعه و شنبه شب‌ها ساعت ٢٣ روي آنتن شبكه نسيم مي‌رود. مهران مدیری، سیامک انصاری، الیکا عبدالرزاقی، رامين ناصرنصير، محمد نادری، سروش جمشيدي، ليلا ايراني، امير جناني و مهران رنج بر بازيگران اصلي اين مجموعه هستند.

عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: كارگردان: مهران مديري، تهیه کنندگان: هاشم رضایت، حمید رحیمی نادی، طراح صحنه: مهدی هاشمی، طراح لباس: پيام حسين سوري، طراح گریم: ایمان امیدواری، طراح نور و نورپرداز: كيانوش خسروي، صدابردار: مهدي اكتايي، مهدي اكتايي،  تدوين: مهدي رضايت، مشاور رسانه ای: امین اعتمادی، سرپرست نويسندگان: امير وفايي، گروه نويسندگان: سعيد هوشيار، الهه زارع نژاد، زهرا افشار، احسان ابراهيمي، هدي ايزدي، فاطمه راست گفتار، كارگردان تلويزيوني: سعيد رضايت، مدير مالي: فرزانه معصومي، منشي صحنه: ساناز فراهاني، جانشين توليد: مهرداد معصومي، عکاس: مهراد اصلان زاده. 

57245

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه