«روزهای بی باران » با بازیگران گرجستانی/دو اجرا با بازیگران ایرانی و تفلیسی. فرهنگ > تئاتر - امین بهروزی کارگردان نمایش «روزهای بی‌باران» این نمایش را در شهر تفلیس گرجستان کارگردانی می‌کند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،تسندرو ملویشولی استاد دانشگاه و مدیر تئاتر گلوب که «روزهای. بی باران» را در جشنواره تاتر فجر دیده بود، از امین بهروزی دعوت کرده است تا. نمایش «روزهای بی باران» را با بازیگران و عوامل گرجستانی در تفلیس کارگردانی کند. در حالی که نمایش روزهای بی باران این روزها در سالن سایه. تئاتر ...

«روزهای بی باران » با بازیگران گرجستانی/دو اجرا با بازیگران ایرانی و تفلیسی

فرهنگ > تئا��ر - امین بهروزی کارگردان نمایش «روزهای بی‌باران» این نمایش را در شهر تفلیس گرجستان کارگردانی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،تسندرو ملویشولی استاد دانشگاه و مدیر تئاتر گلوب که «روزهای بی باران» را در جشنواره تاتر فجر دیده بود، از امین بهروزی دعوت کرده است تا نمایش «روزهای بی باران» را با بازیگران و عوامل گرجستانی در تفلیس کارگردانی کند.

در حالی که نمایش روزهای بی باران این روزها در سالن سایه تئاتر شهر روی صحنه است، بهروزی چند روزی را به تفلیس سفر کرد تا بازیگران خود را انتخاب کند.

بهروزی درباره حضور خود در تفلیس و تیاتر گلوب گفت:«همه چیز به خوبی پیش رفت، تیاتر گلوب که متشکل از فارغ التحصیلان تئاتر و بازیگران حرفه ای گرجستان است، شرایط مناسبی را برای شروع پروژه فراهم کرده است. در سفر اولم ملاقاتی با تمام بازیگران داشتم و از میان آنها چهار بازیگر انتخاب شدند و تمرین های مقدماتی انجام شد.»

بازیگران گرجستانی انگیزه فراوانی برای این پروژه دارند. قبل از حضور من چندین بار نمایشنامه را خوانده بودند و به شدت به این نمایشنامه علاقه مند بودند.

بیشترین نگرانی من تطابق فرهنگی نمایشنامه بود که خوشبختانه بعد از حضور در گرجستان متوجه شدم که تمام لحظات نمایشنامه برای آنها قابل فهم است و نیازی به تغییر چندانی نداریم.

به سرعت ارتباط خوبی بین من و بازیگران گرجستانی برقرار شد و به راحتی یکدیگر را درک می کنیم.

قرار بر این است که مدتی بعد برای تمرین های نهایی و سپس اجرای روزهای بی باران به تفلیس سفر کنم، از اینکه این نمایشنامه علی رغم بومی بودنش توانسته با آنها ارتباط برقرار کند بسیار خوشحال هستم.

همچنین طبق توافق انجام شده قرار است ورژن ایرانی روزهای بی باران با حضور بازیگران ایرانی نیز در تفلیس به روی صحنه برود و همچنین گروه گرجستانی اجراهایی را در ایران داشته باشند. 

 

 

 

58245

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه