فرهنگ > سینما - بازیگر سرشناس اسپانیایی با گرفتن عکسی همراه شعار کمپین «کشتن همنوعان خود را متوقف کنید» به این گروه ایرانی ملحق شد.

خاویر باردم به کمپین «کشتن همنوعان خود را متوقف کنید» پیوست / تصاویری از موضع‌گیری سینماگران جهانی - تصویر 1

خاویر باردم به کمپین «کشتن همنوعان خود را متوقف کنید» پیوست / تصاویری از موضع‌گیری سینماگران جهانی

فرهنگ > سینما - بازیگر سرشناس اسپانیایی با گرفتن عکسی همراه شعار کمپین «کشتن همنوعان خود را متوقف کنید» به این گروه ایرانی ملحق شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از اتفاقات غم‌انگیز رخ داده در غزه، اصغر فرهادی کارگردان ایرانی صاحب اسکار و نسرین ستوده حقوقدان، با گرفتن عکسی که شعار «كشتن همنوعان خود را متوقف كنيد» را به زبان انگلیسی نمایش می‌داد، نسبت به مسائل رخ داده در منطقه واکنش نشان دادند.

آن عکس آغاز مسیری بود که با حضور چهره‌های سرشناس ایرانی و جهانی ادامه پیدا کرد. یکی از تازه‌ترین همراهی‌های چهره‌های سرشناس جهانی با این کمپین، مربوط به عکسی است که خاویر باردم بازیگري که برای حضور در فیلم «جایی برای پیرمردها نیست» جایزه اسکار را به دست آورده بود، روی این صفحه قرار داده است. این اقدام باردم در سطح بین‌الملل واکنش‌های بسیاری را به همراه داشته است.

خاویر باردم به کمپین «کشتن همنوعان خود را متوقف کنید» پیوست / تصاویری از موضع‌گیری سینماگران جهانی - تصویر 2

خاویر باردم

باردم همچنین چندی پیش در گفت‌و‌گویی نیز در مورد اتفاقات رخ داده در غزه دیدگاه خود را بیان کرده بود.

این بازیگر برای حضور در فیلم‌های «زیبا» و «پیش از آنکه شب برسد» نامزد جایزه اسکار شده و برای «زیبا» جایزه جشنواره کن را از آن خود کرده بود. این بازیگر دیگر جوایز خود را از مراسم گلدن گلوب و بفتا، انجمن بازیگران اسپانیایی و حلقه نویسندگان سینمایی دریافت کرده است.

خاویر باردم به کمپین «کشتن همنوعان خود را متوقف کنید» پیوست / تصاویری از موضع‌گیری سینماگران جهانی - تصویر 3

هانی ابواسعد، کارگردان فلسطینی

چندی پیش هم هانی ابواسعد کارگردان فلسطینی عکسی خود را همراه شعار اصلی کمپین روی صفحه فیس‌بوک قرار داد. این گارگردان برای ساخت فیلم سینمایی «عمر» در مراسم اسکار 2014 نامزد دریافت جایزه بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان شده بود.

در حال حاضر صفحه این کمپین با عنوان «sotp killing» در شبکه اجتماعی فیس‌بوک در دسترس است، هر فرد همراه با این کمپین، می‌تواند با تهیه عکسی با شعار اصلی کمپین یعنی «كشتن همنوعان خود را متوقف كنيد» به این گروه بپیوندد. 

243243

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه