بهاره رهنما که عید امسال در سریال نوروزی «خوب‌، بد،‌ زشت» بازی دارد، درباره پیش‌بینی‌اش از میزان موفقیت این سریال می‌گوید: منوچهر هادی کارگردانی نیست که بی‌گدار به آب بزند؛ چرا که همیشه با وسواس و دقت بالایی کار می‌کند.

خانواده در خوب ،بد ،زشت  

گپی با بازیگر سریال نوروزی «خوب، بد، زشت»


بهاره رهنما که عید امسال در سریال نوروزی «خوب‌، بد،‌ زشت» بازی دارد، درباره پیش‌بینی‌اش از میزان موفقیت این سریال می‌گوید: منوچهر هادی کارگردانی نیست که بی‌گدار به آب بزند؛ چرا که همیشه با وسواس و دقت بالایی کار می‌کند.

خانواده در خوب ،بد ،زشت

«خوب، بد، زشت» بازگشت به سنت‌های خوب ایرانی است

این بازیگر گفت: فکر می‌کنم سریال «خوب‌، بد‌، زشت» بتواند موفق شود چرا که هم منوچهر هادی به عنوان کارگردان، آدمی نیست که بی‌گدار به آب بزند. ضمن اینکه تم این مجموعه به نوعی دور هم قرار گرفتن یک خانواده و بازگشت به ریشه‌ها و سنت‌های خوب ایرانی است که این روزها در هجوم زندگی ماشینی و مدرنیته در شهر تهران و کلان شهرهای دیگر‌، این سنت‌ها در حال از بین رفتن است، به همین خاطر معتقدم «خوب‌، بد‌، زشت» کار موفقی از آب درمی‌آید.

خوشحالم که با «خوب،بد،زشت» در یک خانواده صمیمی قرار گرفتم

بازیگر نقش بهاره در سریال «خوب‌، بد‌، زشت‌» با اشاره به ایفای نقشش در این مجموعه نوروزی یادآور شد: در این سریال نقش خواهر بزرگتر خانواده را بازی می‌کنم و این حس و حال خیلی برایم شیرین و دوست داشتنی است؛ به نوعی قرار گرفتن در مرکز یک خانواده‌ پرجمعیت برایم شیرین است؛ چراکه سال‌هاست خواهر و برادرانم در ایران نیستند و من با پدر و مادرم در اینجا تنها هستیم اما در سریال «خوب‌، بد‌، زشت» بعد از سال‌ها در یک خانواده صمیمی قرار گرفتم.

وی اضافه کرد: در سریال «خوب‌، بد‌، زشت» یک خواهر مهربان و دوست داشتنی هستم که آدم مستقلی است و با خیاطی کردن سال‌هاست که بخشی از تامین درآمد خانواده را بر عهده گرفته و بعد از فوت‌ مادرش تصمیم می‌گیرد دیگر ازدواج نکند و تمام زندگی‌اش را در راستای آرامش و خوشبختی خواهر و برادرانش قرار بدهد.

حال‌ و‌ هوای کارهای عید و ماه رمضان را دوست دارم

رهنما در ادامه بیان کرد: اصولا حال و هوای کارهای عید و ماه رمضان را همیشه دوست دارم؛ چرا که همیشه کارهای متفاوتی از آب درمی‌آیند و انرژی‌ای که مردم هنگام تماشای این سریال‌ها به ما منتقل می‌کنند برایم خوشایند است.

بازیگر سریال‌های «پژمان»، «زیرزمین» و «خداحافظ بچه» در بخشی دیگر از گفت‌و‌گویش درخصوص سختی کارهای مناسبتی برای تلویزیون گفت: در کارهای مناسبتی هر چقدر هم کارگردان آرامش را به بازیگران منتقل کند ولی باز هم ناخودآگاه نگرانی‌هایی برای رسیدن به آنتن وجود دارد که همواره با گروه تولید همراه است.

امسال سریال «پژمان» را در تلویزیون داشتم که خدا را شکر مورد اقبال عمومی قرار گرفت ولی به هر حال تلویزیون کم و کاستی‌ها و عدم اطمینانی را که مردم نسبت به آن دارند را دارد و خلاءهایی در تلویزیون وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به همکاری‌اش با منوچهر هادی در سریال‌های تلویزیونی یادآور شد: سریال «خوب‌، بد‌، زشت» سومین همکاری‌ام با منوچهر هادی است. ماه رمضان سال گذشته سریال «خداحافظ بچه» را با ایشان داشتم و باید بگویم کارهای ایشان همیشه آرامش دارد و اصولا کارگردانی است که نمی‌گذارد تنش و استرسی به گروه و به ویژه به بازیگران وارد شود.

خانواده در خوب ،بد ،زشت

تلویزیون خلا‌ء دارد

رهنما سپس در پاسخ به اینکه به تلویزیون طی سالی که گذشت چه نمره‌ای می‌دهید؟ گفت: امسال سریال «پژمان» را در تلویزیون داشتم که خدا را شکر مورد اقبال عمومی قرار گرفت ولی به هر حال تلویزیون کم و کاستی‌ها و عدم اطمینانی را که مردم نسبت به آن دارند را دارد و خلاءهایی در تلویزیون وجود دارد. شخصا خیلی امیدوارم که سال 93 با وجود مدیران جوان و تعویض‌هایی که صورت گرفته است مردم به تلویزیون اطمینان بیشتری داشته باشند و در عین حال مدیران با جان و دل‌، صداقت و خلاقیت بیشتری برنامه‌سازی کنند که به نظرم برای محقق شدن این امر قطعا کمی به جسارت و شکستن کلیشه‌ها در چارچوبی که ما اجازه داریم مسائلی را عنوان کنیم احتیاج داریم اما در عین حال باید در کارهایمان نوآوری هم داشته باشیم.

وی سپس به موفقیت سریال «پژمان» سروش صحت اشاره کرد و افزود: به عنوان مثال در سریال «پژمان» نه به کسی توهین شد،‌ نه موضوع خاصی داشت و نه ما خط قرمزی را رد کردیم ولی در نهایت دیدیم که این مجموعه نوآوری داشت و همه‌ی اتفاقاتش هم جدید بودند.

خانواده در خوب ،بد ،زشت

در سال جدید کارهایم را کم کرده‌ام

بهاره رهنما در پایان صحبت‌هایش با اشاره به کارهای جدیدش در سینما،‌ تئاتر و تلویزیون گفت: در سال جدید کمی کارهایم را کم کرده‌ام به دلیل اینکه قرار است یک هدف شخصی و جدی برای خودم داشته باشم اما اصولا سالی یک سریال و یک فیلم سینمایی برایم کافی است؛ چرا که با وجود فعالیت‌هایی که در تئاتر و حوزه ادبیات دارم وقتم گرفته می‌شود. سال آینده را قرار است با یک نمایش با عنوان «با من بستنی می‌خوری» آغاز کنم که از 20 فروردین تا 20 اردیبهشت به روی صحنه می‌رود. همچنین یک تئاتر هم خارج از کشور دارم به اضافه‌ی اینکه یک کار سینمایی هم برایم نوشته شده است ولی فعلا هیچ سریالی برای تلویزیون ندارم.

این هنرمند سال جدید را به مردم تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد نسبت به اینکه سال 93 سالی پر از سربلندی برای مردم خوب کشورش باشد.

بهاره رهنما اخیرا از سوی باشگاه هنرمندان ایران تندیس انسانیت را کسب کرد، که به گفته‌ی خودش آن‌را به نوید محمدزاده تقدیم کرده است.

این بازیگر در این زمینه توضیح داد: تندیس انسانیت به هنرمندان و ورزشکارانی تعلق می‌گیرد که در کنار فعالیت‌های اصلی‌شان فعالیت‌های انسان دوستانه نیز دارند، خیلی خوشحالم که در کنار هنرمندانی چون مریلا زارعی و مجید انتظامی این تندیس را از هنری‌ها گرفتم و در کنار فوتبالیست مورد علاقه‌ام - علی کریمی - و خیلی از بزرگترهای ورزش کشتی حضور داشتم؛ ضمن اینکه در این مراسم بزرگان دیگری چون ژاله علو‌، فرامرز قریبیان و شهلا ریاحی و ... حضور داشتند و من جایزه‌ام را به دوست عزیزم نوید محمدزاده تقدیم کردم چرا که واقعا با اتفاقی که برای فیلمش افتاد حیف بود سیمرغ بلورین را به او ندهم.

بخش سینما و تلویزیون تبیان


منبع : ایسنا

مطالب مرتبط:

امین حیایی و سرکشی‌های جوانی     

روایت‌های خوب، بد، زشت                   

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه