فرهنگ > سینما - دو فیلم سینمایی از چهارشنبه هفته جاری جایگزین فیلم‌هایی که کف فروش آن‌ها افت کرده است، خواهند شد.

تازه‌ترین فیلم‌هایی که در سینماهای تهران اکران خواهند شد - تصویر 1

تازه‌ترین فیلم‌هایی که در سینماهای تهران اکران خواهند شد

فرهنگ > سینما - دو فیلم سینمایی از چهارشنبه هفته جاری جایگزین فیلم‌هایی که کف فروش آن‌ها افت کرده است، خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با توجه به افتادن کف فروش «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به کارگردانی روح‌الله حجازی و همچنین «دربست آزادی» به کارگردانی مهرشاد کارخانی دو فیلم جدید جایگزین این آثار خواهند شد.

براساس تصمیم شورای صنفی نمایش، فیلم سینمایی «تجریش ناتمام» به کارگردانی پوریا آذربایجانی از چهارشنبه یازدهم تیرماه در گروه استقلال به جای «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» روی پرده می‌رود. این فیلم دومین کار سینمایی آذربایجانی است که محمدرضا فروتن و شقایق فراهانی نقش‌های اصلی این فیلم را ایفا می‌کنند. فیلم آذربایجانی ماجرای امیر و سرور دو دانشجوی سابق دانشکده سینما تئاتر هستند که بعد از 20 سال شب عید سال 90 با هم دیدار می‌کنند.

«رهاتر از دریا» به کارگردانی حمید طالقانی هم از چهارشنبه هفته جاری در گروه آزادی به جای فیلم «دربست آزادی» اکران می‌شود. در خلاصه داستان این فیلم آمده: «کودکی‌ام را برایم با قصه‌ای دروغ تعریف کردند و من درون آن قصه پریدم. پدرم فرد دیگری است و مادرم زیر آوار انفجار آخرین نفس‌اش را برای پاسداری من از دست داده است و حالا من رهایم در فیلم «رهاتر از دریا».» شیوا خنیاگر و عبدالرضا اکبری بازیگران این فیلم هستند.

55243

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه