بازیگر نقش حشمت فردوس در سریال ستایش: از خواندن فیلمنامه سریال تکان خوردم

فرهنگ > تلویزیون - تسنیم نوشت:

بازیگر نقش حشمت فردوس گفت: متن آقای مطلبی نویسنده سریال من را جور دیگری تکان داد و تحت تاثیر قرار گرفتم. در فیلمنامه ایشان انرژی فوق العاده حس می‌شد و فردوس آدم جدی بود.

داریوش ارجمند بازیگر نقش حشمت فردوس در سریال «ستایش 2» با پایان یافتن این مجموعه به علت حضورش در کار و ویژگی‌ هایی نقشی که چند سال مخاطبان تلویزیون را با خود همراه کرد اشاره کرد.

او گفت: نقش حشمت فردوس را مرحوم ایرج قادری به من پیشنهاد داد. زمانی که قرار بود خودش کارگردانی این سریال را برعهده بگیرد و آن زمان‌ها هم بیماری‌اش در حال شدید شدن بود. من پیشنهاد او را پذیرفتم به شرط آنکه نقش من نقش اول کار باشد و در قراردادم هم تاکید کردم که اگر کارگردان تغییر کند من می‌توانم از بازی در سریال انصراف دهم. کار کردن با آقای قادری را دوست داشتم زیرا اولین سریالی بود که دست گرفته بود و به تشخیص‌اش در انتخاب بازیگر برای نقشی خاص باور داشتم.

او ادامه داد: وقتی متن را خواندم با وجود اینکه کامل نبود، شخصیت فردوس را دوست داشتم. من پیش از آن با نویسندگان مطرحی کار کرده بودم اما متن آقای مطلبی من را جور دیگری تکان داد و تحت تاثیر قرار گرفتم. در فیلمنامه ایشان انرژی فوق العاده حس می‌شد. این نقش لحظات بی‌تفاوتی نداشت. فردوس آدم جدی بود و بک گراند شگفت انگیزی داشت و نویسنده استادانه به آن پرداخته بود.

این بازیگر در پایان گفت: سکانس پایانی سری دوم سریال «ستایش» را که در پارک می‌گذرد بیشتر از باقی سکانس‌های سری دوم سریال دوست دارد. پخش سریال «ستایش 2» در 26 قسمت 50 دقیقه‌ای آخر مرداد ماه از شبکه سه سیما به پایان رسید.

 

23231

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه