فرهنگ > سینما - هلن میرن بازیگر برنده جایزه اسکار به جمع ستاره‌های حاضر در فیلم «سریع و خشمگین» پیوست.

بازیگر زن برنده اسکار با شارلیز ترون همبازی شد / ستاره «هیچکاک» در «سریع و خشمگین» - تصویر 1

بازیگر زن برنده اسکار با شارلیز ترون همبازی شد / ستاره «هیچکاک» در «سریع و خشمگین»

فرهنگ > سینما - هلن میرن بازیگر برنده جایزه اسکار به جمع ستاره‌های حاضر در فیلم «سریع و خشمگین» پیوست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، میرن دومین بازیگر زن برنده اسکار است که به جمع بازیگران «سریع و خشمگین» اضافه می‌شود. شارلیز ترون دیگر بازیگر زن برنده اسکاری است که در قسمت جدید این فیلم نقش‌‌ منفی را بازی می‌کند.

میرن از جمله معدود بازیگران تاریخ سینمای جهان است که جوایز برتر سینما (اسکار)، تلویزیون (امی) و تئاتر (تونی) را از آن خود کرده است.

این بازیگر در گفت‌وگو با مجله ال خبر حضورش در «سریع و خشمگین» را اعلام ک��د. کاراکتر میرن در این فیلم و جزئیات فیلمنامه در این باره هنوز نامشخص است. او آخرین بار در فیلم «چشمی در آسمان» بر پرده سینمای جهان ظاهر شد.

بازیگر «ملکه» با اشاره به پذیرفتن این نقش گفت که همواره تا حدودی عاشق رانندگی کردن بوده است. میرن پس از نقش‌آفرینی در دو فیلم اکشن «رد / Red» و «رد 2 / Red 2» کنار بروس ویلیس نخستین بار است که در یک فیلم اکشن حضور می‌یابد.

او و شارلیز ترون به جمع بازیگران سرشناس سری فیلم‌های «سریع و خشمگین» مانند وین دیزل، دواین جانسون، میشل رودریگز، ترسی گیبسون، لوداکریس و جیسون استاتهام می‌پیوندند.

قسمت تازه «سریع و خشمگین» به کارگردانی اف‌ گری‌گری از 14 آوریل 2017 اکران خواهد شد. این فیلم اولین قسمت از سه‌گانه‌ای تازه پس از درگذشت پل واکر بازیگر اصلی پیشین فیلم است.

منبع: گاردین / 15 ژوئن

57241

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه