فرهنگ > تئاتر - اولین شب اجرای نمایش «کلارنس دارو» با بازی کوین اسپیسی در لندن با حاشیه همراه بود.

بازیگر برنده اسکار یک تماشاگر را دعوا کرد - تصویر 1

بازیگر برنده اسکار یک تماشاگر را دعوا کرد

فرهنگ > تئاتر - اولین شب اجرای نمایش «کلارنس دارو» با بازی کوین اسپیسی در لندن با حاشیه همراه بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کوین اسپیسی چهارشنبه در شب اولین اجرای یک نمایش تک‌نفره با یکی از تماشاگران که صدای زنگ تلفن همراهش شنیده می‌شد، دعوا کرد.

بازیگر سریال «خانه پوشالی» به مناسبت حدود یک دهه فعالیت به عنوان مدیر هنری سالن نمایش «اُولد ویک» در لندن، در نمایش «کلارنس دارو» (Clarence Darrow) روی صحنه رفته است.

دارو در این نمایش که داستانش در آمریکای قرن نوزدهم روی می‌دهد تجربیاتی را در ذهن مرور می‌کند که به او کمک کرد یک وکیل معروف و قهرمان حقوق بشر شود.

در یکی از صحنه‌های نمایش، زمانی که دارو با شور و هیجان از خود دفاع می‌کند، زنگ تلفن یکی از تماشاگران به صدا درآمد. وقتی صدای زنگ بلندتر شد، اسپیسی در همان حال که در نقش فرو رفته بود، به آن تماشاگر تشر زد و گفت: «اگر جواب نمی‌دهی، خودم جواب بدهم!»

تماشاگران سپس به شدت اسپیسی را تشویق کردند.

بازیگر 54 ساله سال 2009 نیز در نمایش «باد را به ارث ببر» که در «اُولد ویک» اجرا شد نقش دارو را بازی کرد و سال 1991 هم در فیلم تلویزیونی «دارو» تولید شبکه پی‌بی‌اس در این نقش ظاهر شد.

نقش‌آفرینی قوی اسپیسی تشویق ایستاده تماشاگران را برای او به همراه داشت.

بازیگر برنده اسکار گفت: «کلارنس دارو مردی منحصر به فرد و شجاع بود. چند نفر از بازیگران محبوب من - هنری فاندا، اورسن ولز و اسپنسر تریسی - این نقش را بازی کرده‌اند.»

اسپیسی گفت: «بازی در یک نمایش به مناسبت دهمین فصل حضورم در «اُولد ویک» محبوبم، یک عامل مهم دیگر بود. و بازی در نمایشی که خودم را خیلی به آن نزدیک احساس می‌کنم، به نظر کار درستی می‌آمد.»

او افزود: «در نهایت، من هیچ‌وقت در یک نمایش تک‌نفره که تماشاگران دورتادورم حلقه زده‌اند، بازی نکرده بودم. این چالش را دوست داشتم.»

ثیا شاراک نمایش «کلارنس دارو» را کارگردانی کرده است.

اسپیسی در دوران مدیریت خود در «اُولد ویک» در چند نمایش از جمله «ریچارد سوم» و «داستان فیلادلفیا» روی صحنه رفت. او پایان سال 2014 جای خود را به متیو وارچس می‌دهد.

اسپیسی برای فیلم «مظنونین همیشگی» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد مکمل و برای فیلم «زیبایی آمریکایی» برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد. او در سریال «خانه پوشالی» نقش یک سیاستمدار حیله‌گر به نام فرانک آندروود را بازی می‌کند.

ایندیپندنت / 4 ژوئن / ترجمه: علی افتخاری

5858

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه