اولویت های کاری معاون هنری وزیر ارشاد در سال 93 از زبان خودش

فرهنگ > تئاتر - باشگاه خبرنگاران جوان نوشت:

علی مرادخانی گفت: ساختمان فرهنگی و هنری به یک دوره‌ی مشخص از فرسودگی رسیده است.

علی مرادخانی، معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن تبریک سال جدید در خصوص برنامه‌های معاون هنری گفت: امیدوارم سال جدید سال شکوفایی فرهنگ و هنر باشد که البته معتقدم فرهنگ و هنر درکشور ما شکوفا است و باید بیشتر در مناسبات اجرایی و بروز و ظهور و مصادیق کارها برنامه‌ریزی شود.

وی ادامه داد: معتقدم سال آتی برای اهالی فرهنگ و هنر در بخش‌های مختلف سال خوبی باشد و این امیدواری را دارم که تمام تلاش و همت را به کار گیریم تا محیطی خوب، آرام، بی‌دغدغه و پرتلاش را برای هنرمندان فراهم کنیم.

مرادخانی گفت: سال آینده تلاش می‌شود تا از طرف دولت امکانات به مقدار قابل قبولی تجهیز شود تا در بخش‌های مختلف فرهن و هنر به خصوص در مناطق دور غیر قابل دسترسی به مرکز، امکانات برای رونق فراهم شود.

معاون هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: برای سال 93 تلاش شده با کمک نهادهای مختلف از جمله شهرداری تهران این معضلاتی را کم کنیم. از کارهای سال قبل درتئاتر شهر باید به فضای مقابل این مجموعه اشاره کرد که از آن استفاده‌ی بهینه شده که برای نمایش‌های محیطی تئاتر شهر به خوبی قابل استفاده است.

مرادخانی در ادامه‌ی فعالیت‌های سال 92 گفت: متاسفانه درزمینه فرهنگی ساختمان‌های فرهنگی به یک دوره‌ی مشخص به فرسودگی رسیده که اولین نتیجه در مسجل شدن برای ساخت این مجموعه‌ها فراهم کردن بوجه است که بودجه که متاسفانه بودجه وزارت ارشاد بوجه عمرانی نیست.

او گفت: تصور می‌کنم در این شرایط اگر بشود یک مقدار کارها را پیگیری کرد طی ماه‌های اول سال جمع‌بندی کلی از ساز و کارها داشته تا به لطف خدا کلید اجرایی کارها زده شود.


23123

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه