آثار سینمایی دفاع مقدس از محدودیت پخش در اکران معاف شدند. فرهنگ > سینما - حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی رفع محدودیت پخش و اکران آثار سینمای انقلاب ،دفاع مقدس را خواستار شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، حبیب ایل بیگی در نامه ای به محمدرضا فرجی مدیر کل سینمای حرفه‌ای خواسته است؛ به منظور حمایت از سینمای انقلاب اسلامی ،دفاع مقدس و مقاومت در حوزه اکران با تشخیص اداره کل سینمای حرفه ای از شمول سهمیه های دفاتر پخش در اکران معاف شده تا دفاتر پخش برای اکران این آثار با محدودیت ...

آثار سینمایی دفاع مقدس از محدودیت پخش در اکران معاف شدند

فرهنگ > سینما - حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی رفع محدودیت پخش و اکران آثار سینمای انقلاب ،دفاع مقدس را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، حبیب ايل بيگي در نامه ای به محمدرضا فرجی مدیر کل سینمای حرفه‌ای خواسته است؛ به منظور حمايت از سينماي انقلاب اسلامي ،دفاع مقدس و مقاومت در حوزه اكران با تشخيص اداره كل سینمای حرفه ای از شمول سهميه هاي دفاتر پخش در اكران معاف شده تا دفاتر پخش براي اكران اين آثار با محدوديت مواجه نشوند.

شایان ذکر است که سال گذشته نیز معاونت ارزشیابی از اداره کل سینمای حرفه ای خواسته بود،تا فیلم های انقلاب اسلامی،دفاع مقدس و مقاومت را جزو سهمیه دفاتر پخش محسوب نکند.

سال پیش هر دفتر پخش می توانست در طول سال 8 فیلم را اکران کند.

امسال این محدودیت برداشته شده است اما هر دفتر طبق آیین نامه می تواند دو فیلم را همزمان اکران کند که با این بخشنامه فیلمهای انقلاب،دفاع مقدس و مقاومت از این قاعده مستثنی می باشند.

58245

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه